sobota, 25 sierpnia 2012

Hej ;*

To mój Blog :] A dzisiaj porozmawiamy o Efektach specjalnych :) Fajnie to wygląda prawda? Wejdź na MSP i naciśnij klawisz (PrtScrSySrq) Wejdź w ,,Paint'' i naciśnij klawisz edycja, klikasz widok (zmiana Koloru) i Ta-da macie takie samo! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz