MovieStarPlanet Extra
sobota, 25 sierpnia 2012
Hej ;*
To mój Blog :] A dzisiaj porozmawiamy o Efektach specjalnych :) Fajnie to wygląda prawda? Wejdź na MSP i naciśnij klawisz (PrtScrSySrq) Wejdź w ,,Paint'' i naciśnij klawisz edycja, klikasz widok (zmiana Koloru) i Ta-da macie takie samo! :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz