MovieStarPlanet Extra
sobota, 25 sierpnia 2012
Tylko dla Emo_Kotek
To właśnie ten Blog!
To właśnie moja żabka, kolczyk w języczku, gwiazdy na niebie Czyli emo_kotek
Hej ;*
To mój Blog :] A dzisiaj porozmawiamy o Efektach specjalnych :) Fajnie to wygląda prawda? Wejdź na MSP i naciśnij klawisz (PrtScrSySrq) Wejdź w ,,Paint'' i naciśnij klawisz edycja, klikasz widok (zmiana Koloru) i Ta-da macie takie samo! :)
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)