sobota, 25 sierpnia 2012

Tylko dla Emo_Kotek

To właśnie ten Blog!

To właśnie moja żabka, kolczyk w języczku, gwiazdy na niebie Czyli emo_kotek



Hej ;*

To mój Blog :] A dzisiaj porozmawiamy o Efektach specjalnych :) Fajnie to wygląda prawda? Wejdź na MSP i naciśnij klawisz (PrtScrSySrq) Wejdź w ,,Paint'' i naciśnij klawisz edycja, klikasz widok (zmiana Koloru) i Ta-da macie takie samo! :)